Currently browsing tag

stipendija

Stipendijas studijām Itālijā

Arī šogad Itālijas Republikas ārlietu un starptautiskās sadarbības ministrija piedāvā latviešu un itāļu studentiem Latvijā pieteikties stipendijai 2015./2016. mācību gadam studijām Itālijā, informē Izglītības un zinātnes ministrija. Pieteikšanās līdz 13. maijam.

Sākusies pieteikšanās stipendijām topošajiem studentiem

Latvijas Universitātes (LU) Fonds jau vairākus gadus piedāvā iespēju 12.klašu abiturientiem uzsākt studijas LU, piesakoties mecenātu stipendijām. Vidusskolas beidzējiem, jau sākot ar 2015.gada 1.februāri līdz 10.martam, ir iespēja pieteikties stipendijai “Ceļamaize” izcilniekiem un sociālajai stipendijai – Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs piemiņas stipendija, kas abas paredzētas topošajiem LU studentiem studijām 2015./2016.akadēmiskajā …

Aicina pieteikties Austrijas valdības stipendijām

Austrijas Starptautiskās sadarbības izglītībā un pētniecībā aģentūras tīmekļa vietnē atrodama Austrijas stipendiju datu bāze vācu un angļu valodā, kurā Latvijas studenti un akadēmiskais personāls var atrast informāciju par Austrijas stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam, informē Valsts Izglītības attīstības aģentūra.