SZF jubileja. Fakultāte ielūdz uz 15 gadu dzimšanas dienas svinībām

RTEmagicC_plakats-baneris.png
Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātei (LU SZF) šogad aprit 15 gadi, tāpēc 4. septembrī plkst. 18.00 Lomonosova ielā 1 tiks svinēta SZF jubileja ar devīzi “Un 15. jau leģendārs”, kas ar fakultātes absolventes Māras Upmanes-Holšteines dziesmas vārdiem nosaukumā godina leģendāro fakultātes jubileju, tās izcilās personības, mūsu kopīgo ceļu jeb maršrutu un velk paralēles ar leģendāro 15. trolejbusu, kas mūs visus reiz vedis uz studijām, skaidro pasākuma organizatori.

Uz pasākumu aicināti visi SZF bijušie un esošie pasniedzēji, studenti un draugi. Arī pasākuma programma esot veidota, godinot fakultāts izcilās personības, tāpēc minilekciju sērijā “Dzīves stunda desmit minūtēs” no neierasta skatupunkta varēšot iepazīt un dzirdēt tādus SZF absolventus un pasniedzējus, kā, piemēram, Sandijs Semjonovs, Kārlis Streips, Zane Peneze, Gundars Rēders, Ivars Ījabs, Edgars Šubrovskis, Ojārs Skudra, Viktors Freibergs, Dmitrijs Petrenko un citus. LU SZF komunikācijas nodaļas vadītājs, kinozinātnieks un daudzu iemīļotais pasniedzējs Viktors Freibergs kinostūrītī stāstīs par kino uztveri un to, kas ar notiek, kad kļūstam par kino skatītājiem.

Jubilejas pasākumā muzicēs LU SZF studenti un viņu pārstāvētās muzikālās apvienības – Māra Upmane-Holšteine no grupas “Astro’n’out”, mūziķis un reklāmas speciālists Edgars Šubrovskis (Ansamblis “Manta”, “Gaujarts” u.c.), reklāmas speciālists un mūziķis Aigars Runčis ar grupu “BOROWA MC”, Kalvis Bormanis no grupas “Rīgas Modes” un citi.

Visa vakara garumā būšot iespējams pievienot savu vēstījumu leģendārākās fakultātes personības – tās dibinātājas un pirmās dekānes Intas Brikšes – piemiņas sienai, nofotografēties fotostūrītī, atminēties pasniedzēju zelta izteicienus, satikt kursabiedrus un mācībspēkus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs. Ja ir vēlme, viesi var nest arī kādu īpaši veltītu grāmatu topošajam Intas Brikšes grāmatu plauktam.

Vairāk informācijas par pasākumu LU SZF mājaslapā www.szf.lu.lv, kā arī fakultātes sociālo tīklu kontos!