Sociālo zinātņu fakultātē notiks labdarības akcija – rotaļlietu darbnīca patversmes ķepaiņiem

© Photo: Laura Retyi / Atzī:me

Maijs Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) būšot labo darbu mēnesis – labi darbi būšot ne tikai, lai palīdzētu cilvēkiem, bet arī patversmē mītošajiem četrkājainajiem draugiem, sola fakultātes studentu pašpārvalde. Tādēļ maija sākumā fakultātē tiks organizēta rotaļlietu darbnīca.

Labdarības akcija notiks no 5. līdz 7. maijam. Tās laikā ikviens esot aicināts SZF foajē, Lomanosova ielā 1a, apmeklēt rotaļlietu darbnīcas un izgatavot vienkāršas rotaļlietas, ko nogādāt patversmes iemītniekiem. Nekā sarežģīta nebūšot- jāuzsien vien pāris mezgli vai visvienkāršākā bize, un rotaļlieta gatava doties pie saņēmēja! Patversmju iemītnieki priecāsies par katru rotaļlietu. Darbnīcu darba laiks vēl tikšot precizēts. Materiālus nodrošināšot organizatori.

Turklāt, lai suņa priekam pievienots arī studentu prieks, starp rotaļlietu darbnīcas dalībniekiem tikšot izlozētas arī Mikado Sushi Latvia dāvanu kartes.