Noskaties jauno Kivi TV raidījumu – bezvēsts pazudušie, kažokzvēru audzēšana un ‘stand up’ komēdijas

Kadrs no raidījuma Kivi TV

Kivi TV piedāvā jaunāko epizodi, kurā kā ik nedēļu runā par aktuālām tēmām – bez vēsts pazudušajiem, kažokādu biznesu un pašlaik tik populāro “stand up” komēdiju žanru.

Šoreiz Kivi TV raidījumā:
– Organizācija “Bezvests.lv”: Kas ir šī organizācija, kādi ir tās mērķi un iepriekšējā pieredze? Unikāli kadri no meklēšanas procesa, kurā tiek meklēts Vācijas pilsonis.

– Kažokādu ražošana: Atspoguļojām kažokādu ražošanas plusus un mīnusus, kā arī noskaidrojām modes pasaules viedokli. Vai kažokādu ražošana ir dzīvnieku mocīšana vai pavisam parasta lauksaimniecības nozare?

– Comedy Latvia: Apkopjām humora žanra – “Stand Up comedy” aizsākumus Latvijā un aktualitātes šajā izklaides sfērā.

Raidījums tapis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē. To ik nedēļu piektdienās plkst. 16.15 var skatītes Re:TV kanālā un arī kivitv.lv, kā arī vēlāk studentiem.lu.lv.