Studentu seanss ‘Splendid Palace’: Iespēja pirmajiem noskatīties jaunākās filmas

Publicitātes foto

Kinoteātrī “Splendid Palace” 19. martā notiks filmas “FORCE MAJEURE” studentu seanss, kas būs iespēja tieši studentiem pirmajiem redzēt jauno filmu un noklausīties vieslektora stāstījumu, turklāt, uzrādot studenta apliecību, ieejas biļetes cena būs divi eiro.

Vairāk par filmu:

FORCE MAJEURE

Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Francija, 2014
Garums: 118 min.
Režisors: Ruben Östlund
Lomās: Johannes Bah Kuhnke, Lisa Loven Kongsli, Clara Wettergren, Vincent Wettergren, Kristofer Hivju, Fanni Metelius

Zviedru ģimene dodas uz Francijas Alpiem, lai izbaudītu brīvdienas slēpojot, taču lavīna, kas negaidīti pārsteidz pusdienotājus piekalnes restorānā, maina visu. Kamēr pusdienotāji bēg, Eba mēģina pasargāt bērnus un sasaukt Tomasu, taču viņš steidz glābt tikai savu dzīvību… Dabas stihija aizbrāžas garām, taču ģimenes dzīve ir sašķobījusies. Tomass izmisīgi pūlas atgūt ģimenes galvas statusu, taču viņa un Ebas laulība draud izjukt.

Rūbens Estlunds (1974) 1990. gados filmējis filmas par slēpošanu. Studējis Gēteborgas Kino skolā, studijas pabeidzis 2001. gadā. Viņa pilnmetrāžas debijas filma “The Guitar Mongoloid” Maskavas Starptautiskajā kino festivālā saņēmusi FIPRESCI balvu. “Force Majeure” Kannu kinofestivāla konkursa skatē “Un Certain Regard” ieguva žūrijas balvu.