LU Radio NABA no 16. februāra atkal dzirdams radio viļņos – 95.8 FM!

Radio NABA

Radio NABA


Pirmdien, 16. februārī, atzīmējot Latvijas Universitātes radio NABA atgriešanos FM viļņos (95,8) Rīgā un Pierīgā, Radio NABA visas dienas garumā piedāvās īpašu svētku programmu un iespēju ieskatīties raidījumu aizkulisēs. Turpmāk Radio NABA sabiedrību uzrunās kā Latvijas Radio 6 programma, piedāvājot alternatīvās mūzikas, kultūras un urbānās vides raidījumus un mūziku 24 stundas diennaktī.

Svētku programmu plkst. 8.00 sāks ilggadējie Radio NABA mūzikas instruktori Ģirts Šolis, Jānis Vugulis, Jānis Heinsbergs un Jānis Kazulis, kas jaunajā programmā būs dzirdami vakaros. Viens no jaunās programmas stūrakmeņiem būs Nabarīta un Nabavakara instruktoru pārraides, kas ik dienu modinās, pavadīs ceļā un piedāvās sekot līdzi aktuālajam, interesantajam un smieklīgajam. Svētku dienas rīta cēlienā piedalīsies arī viesi no Latvijas Radio, būs sarunas ar literatūras raidījuma “Bron-Hīts” un pusnakts mūzikas raidījuma “Mirklis pirms miera” vadītājiem.

Pusdienlaika programmā mikrofonus pārņems jaunākie mūzikas instruktori. No plkst. 12.00 studijā būs Eduards Ozoliņš (“Brīvsolis”) un no plkst. 14.00 Atis Žagars (TOP25/TOP LV 10), kuri ne tikai piedāvās mūziku produktīvākai diena, bet arī uzņems ciemiņus – raidījumu “Vēstures ķīlis”, “Bīstamie gadi”, “Transplants”, “Dievišķās balsis”, “Re! Kovers”, “Ej Apskrieties”, “Kultūras ūnijas laiks / KŪL” un “Plastalīns” veidotājus.

Studentiem ierastajā laikā pirmdienas pēcpusdienā plkst. 16.00 raidījumā “Studentu pietura” paredzama studentu drūzmēšanās studijā, kurā tiksies divas raidījuma veidotāju paaudzes un īpaši viesi. Vakara programmu ievadīs vakara instruktori Kaspars Ozols un Mārtiņš Šmits kopā ar raidījumiem “Vecāks par 60 min”, “Zinātnes vārdā” ,”Netīrais darījums”, “Nezāle”, “Pierasti ieraksti” un “Dabsolis”.

Raidījumā “Atrastās skaņas” plkst. 19.00 pie Ilmāra Šlāpina viesosies jaunais Radio NABA folkmūzikas raidījums “Tumša nakte”. Abi šie raidījumi pamīšus skanēs ik pārnedēļu, piedāvājot klausītājiem dabas skaņas, autentisku mūziku un aktualitātes folkmūzikā. Vakarā ap plkst. 21.00 ēterā raidījumu “Dabaskats” un “Stacija OB” instruktoru kopsapulce, tās darba kārtības svarīgākais punkts: koncerts studijā “Bob Marley pēdās”, atzīmējot mākslinieka 70. gadskārtu. Ēterā Krūms, Ed, DJ Speiss un Konstantīna Raudives gars. Vakara turpinājumā platlenķa raidījums “Adata” Riharda Bražinska vadībā.

Visas dienas garumā būs dzirdami arī studijas ieraksti no mūziķu koncertiem Radio NABA ēterā un festivāla Laba Daba”, būs spēles, konkursi un pārsteigumi.

Dienas noslēgumā radio klubā NABAKLAB laika mašīnas cienīga koncertprogramma “Atpakaļ frekvencē”, kur būs jūtama gandrīz visu Radio NABA DJ un instruktoru klātesamība, no plkst. 20.00 uz skatuves kāps muzikālās apvienības “Kaktu balles muzikanti” un “Inokentijs Mārpls”, bet par dejām rūpēsies DJ Raitis no muzikāli viļņojošā raidījuma “Plūdums”.

Latvijas Universitātes radio NABA – Latvijas Radio 6 – ir kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida sabiedriskais medijs, kas iknedēļu piedāvā vairāk nekā 40 autorraidījumus par mūziku, kultūru, vēsturi, zinātni, vidi un cilvēkiem. Pilnu radio programmu var atrast naba.lv.

Apzināti dažādi, improvizēti melodiski, pārsteidzoši trokšņaini. Kulturāli, urbāni un inteliģenta, gandrīz alternatīva programma. Pagriezta pasaule Latvijas Radio 6, tā ir NABA. Pagriez pasauli 95.8 FM, naba.lv un mobilajās lietotnēs!