Izcilnieki pus gadu mikroautobusos varēs braukt bez maksas

ISIC e-karte. Avots: www.rigassatiksme.lv

Šajā sesijā papildu iemesls censties nokārtot eksāmenus pēc iespējas labāk varētu būt tas, ka izcilnieki, kuriem pēc veiksmīgas ziemas sesijas nokārtošanas 2014. gada rudens semestra priekšmentu vidējā atzīme būs 9,5 un augstāka, Rīgas Mikroautobusu Satiksmes minibusos 2015. gadā pus gadu varēs braukt bez maksas.

Pilnsabiedrības Rīgas Mikroautobusu Satiksme projekts “Atbalsts izglītībai” attiecas uz pilna laika augstskolu bakalaura grāda dienas nodaļas studentiem.

Pēc ziemas sesijas nokārtošanas izcilniekiem ar Studentu servisa izsniegtu izziņu par to, ka 2014. gada rudens semestrī bijušas izcilas sekmes, personu apliecinošu dokumentu un personalizētu E-Talonu vai ISIC karti vērsties Rīgas Mikroautobusu Satiksmē, kur tiks ielādēti bezmaksas braucieni veselam pus gadam.