Video: Noskaties Latvijas mediju profesionāļu diskusiju SZF par pētījumu ‘Vai ir dzīve pēc krīzes?’

Diskusijas dalībnieki: no kreisās - Baiba Zūzena (MTG), Ingus Bērziņš (Delfi), Sanita Jemberga (Re:Baltica) un diskusijas vadītājs Arnis Krauze.Foto: Jānis Buls

Diskusijas dalībnieki: no kreisās – Baiba Zūzena (MTG), Ingus Bērziņš (Delfi), Sanita Jemberga (Re:Baltica) un diskusijas vadītājs Arnis Krauze.Foto: Jānis Buls

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) Komunikācijas studiju nodaļa un portāls Mans Medijs 20.novembrī rīkoja diskusiju par Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra Re:Baltica jaunāko pētījumu – Baltijas mediju finanšu un auditorijas analīzi “Vai ir dzīve pēc krīzes?”

Diskusijā piedalījās viena no pētījuma autorēm Re:Baltica direktore Sanita Jemberga, MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, izdevniecības Žurnāls Santa valdes priekšsēdētājs Ivars Zariņš, žurnāla IR galvenā redaktore Nellija Ločmele, BMA stratēģiskās attīstības vadītāja Baltijā Ginta Krivma, portāla Delfi galvenais redaktors Ingus Bērziņš, a/s Diena valdes priekšsēdētājs Edgars Kots.

Diskusiju vadīja žurnālists Arnis Krauze.