Audio: Vēl var pieteikties ‘Iespējamai misijai’ un kļūt par skolotāju. Kāpēc to darīt?

Publicitātes foto

„Iespējamā Misija” ir izglītības programma, kas pastāv jau septīto gadu un piesaista jaunos profesionāļus, lai bērnus apmācītu pēc iespējas kvalitatīvāki un interesantāk.

Lielākoties šai programmai piesakoties pēdējo kursu studenti, kuri divus gadus vēlas strādāt skolā. Tas esot izaicinājums un gandarījums vienlaikus, stāsta Madars Bitītis, „Iespējamās Misijas” dalībnieku piesaistes vadītājs.

Līdz 1. decembrim dalībnieki vēl var pieteikties. Arī skolu interese par „Iespējamās misijas” skolotājiem interesējas arvien vairāk un vēlas redzēt viņus savā kolektīvā, atzīst Bitītis.

Kā notiek atlase, ko iegūst skolēni un dalībnieki? To visu noskaidro „Studentu Pietura”, LU Radio NABA raidījums.

Vairāk informācijas par programmu: www.iespejamamisija.lv